5/22/2016

Geometric pattern


Mam dla Was kolejny zestaw na co dzień. Tym razem jednak najważniejszym elementem jest koszula w geometryczny wzór. Oprócz koszuli na zestaw składają się również porwane jeansy, białe trampeczki i czarny luźny kardigan. Z biżuterii wybrałam tylko zegarek, a jako dodatek dużą, czarną torebkę. 

Ostatnio bardzo często noszę luźniejsze topy. Kupiłam najpierw jeden, choć nie byłam pewna czy będę go nosić i stwierdziłam, że taki luźny krój jest bardzo wygodny. Takie rozwiązanie będzie idealne na upały, które zbliżają się coraz bardziej. Dzisiejsza stylizacja utrzymana jest przede wszystkim w czerni i bieli. Koszula świetnie również prezentuje się z kolorem czerwonym i jeśli nie zrobi się na prawdę gorąco, to postaram się jeszcze wrzucić ją w innej odsłonie. 
Mam nadzieję, że Wam się podoba. Jeśli tak, to proszę o komentarz, będzie mi bardzo miło. Nie zapomnij podać swojego adresu, chętnie zajrzę również do Ciebie. Pozdrawiam i miłego dnia!


I have another casual set for you. This time the geometric patterned shirt is the main element. Beside the shirt I also wear ripped jeans, white trainers and loose cardigan as the parts of the stylization. As accessories I chose only a watch and a big black bag. Nowadays I often wear loose shaped tops. I bought first one being not sure if I will wear it and then I realised how comfortable it is. This solution will be great when the weather get really hot. Todays outfit is mostly in black and white but the shirt also look great with the red colour. If the weather let me and don't get to hot I will try to show you another set with this shirt. 
I hope you like it. If so I will be glad to read a comment. But don't forget to leave yor site's url so I can go there. Greetings and have a nice day!

Shirt / koszula - H&M
Cardigan / kardigan - New Look
Jeans - H&M
Bag / torba - H&M
Shoes / buty - No name / bez marki
Watch / zegarek - Adriatica

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger