5/06/2016

Nike backpack and boyfriend's jeans


Mam dla Was zdjęcia jeszcze z długiego weekendu, kiedy pogoda sprzyjała grillowaniu i spacerom. Na takie dni najlepiej jest ubrać przede wszystkim coś wygodnego.
A co może być wygodniejsze od sportowych butów i luźnych spodni? Wiem, wiem dresy, ale jeszcze się takich co bym mogła tu pokazać się nie dorobiłam. Założyłam za to spodnie mojego męża, w których już nie chodzi, tak więc zyskały nowe życie. O ile ogólnie nie jestem przekonana co do takich spodni na moim tyłku tak te całkiem nieźle na nim leżą. Takie spodnie szczególnie z wywiniętymi nogawkami najlepiej wyglądają w towarzystwie szpilek, w nich zaś grillowania niestety sobie nie wyobrażam. Jak już ma być totalnie na sportowo, to plecak zamiast torebki wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Nike proponuje nam tutaj świetny model, który jest świetnie wykonany, całkiem ładny (minimalistyczny design) i na prawdę pojemny. Całość dobrze się prezentuje w towarzystwie szarej parki, która po podciągnięciu rękawów nabiera sportowego charakteru. A Ty lubisz nosić się tak na luzie, czy jednak wolisz stawiać na elegantsze rozwiązania?


I got for you some photos of my long weekend look when the weather was great for a walk or barbecue. For such days the best you can do is to wear something comfortable.
What can be more comfortable from sporty shoes and loose jeans? I know, I know - the tracksuit but I don't  have one that I could show you. I put on my husband's jeans, he doesn't wear tchem so I gave tchem second life. I'm not feeling well having such trousers on my booty but these one seems to look ok. Jeans with flanged cuffs look great with high heels but I can't imagine wearing tchem on barbecue. As it should be sporty look it is the best idea to take the backpack instead of purse. There is a great Nike model. It is good quality, pretty (minimalistic design) and very capacious. The set looks great with grey parka. Do you like such casual and comfortable style or you prefer mor smart looks?
Backpack / plecak - Nike
Top - H&M
Chain / łańcuszek - House
Jeans - Cropp
Shoes / buty - Nike
Belt / pasek - Levi's
Coat / płaszcz - Carry
Earrings / kolczyki - Apart

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger