5/04/2016

Pastel shades


Ostatnio było trochę rocka i lekkiego grunge'u, dziś więc dla odmiany wrzucam coś elegantszego. Cały zestaw oprócz torebki utrzymany jest w pastelowych kolorach. 
Róż, błękit, złoto i ecru to połączenie, które nie może się nie udać. Jako, że zestaw sam w sobie jest mdły, postawiłam na dwa mocniejszeakcenty jakimi jest czarna torba i szminka w kolorze fuksji. Wiem, że powinnam mocniej podkreślić oczy do takiej szminki, ale bardzo lubię ostatnio eksperymentować z kosmetykami. Ci co śledzą mojego bloga, wiedzą, że różowy płaszczyk już się pojawił tutaj i tutaj, a Ci co mnie znają wiedzą, że lubię rzeczy, które można zakładać wiele razy na różne sposoby. Nie sztuką jest kupić coś co założymy raz, ale sztuką jest kupować tak, żeby mieć co nosić. Zapraszam do obejrzenia zdjęć i komentowania. A tak poza tym jak Wam minął długi weekend?


It have been a little of rock and soft grunge style lately so today to give you something different I'm gonna show you more elegant outfit. Whole set beside the bag is in pastel shades. Pink, baby blue, gold and ecru is a combination which always look goot together. As the set is a little inspid I chose the black bag and fuchsia lipstic as two strong colours in the look. I know I should emphasize the eyes using such lipstick but recently I like experimenting with make-up cosmetics. Those who read my blog regulary  know that the pink coat was also here and there. Those who know me know that I like buying thing which I can use several times in different ways. It is easy to buy something you can wear once, but it ain't to buy something to wear. I invite you to watch the photos and to leave a comment. By the way how did you spend a long weekend?


Top - River Island
Chain / łańcuszek - Colibra
Denim shirt / denimowa koszula - H&M
Coat / płaszcz - Quiosque
Jeans - New Look
Shoes / buty - Fabrizi Fabio
Bag / torba - H&M
Earring / kolczyki - Apart

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger