6/07/2016

Miss & Yes - boho touch


Ostatnio wybrałam się w poszukiwaniu krótkich spodenek, które będą odpowiednie do pracy. Nic nie wpadło mi w oko, tylko ta spódnica. Spodenek nie kupiłam, ale spódnicy nie mogłam się oprzeć. Bardzo mi się spodobał jej kolor oraz wykończenie. 

Znalazłam ją w Mashy, gdzie trafia się bardzo dużo różnych ciekawych ubrań. Ostatnio kupiłam również ten biały top, uwielbiam takie wzory, a fakt, że krój jest luźny upewnił mnie w wyborze. Naszyjnik w stylu boho jest świetnym uzupełnieniem stroju. Przyznam, że wydaje mi się bardzo solidny i dobrze wykonany. Wygodnie się go nosi i nie boję się, że synek go zepsuje, choć może nie doceniam jego zdolności do destrukcji różnych rzeczy. Jako dodatki wybrałam ulubioną torebkę, awangardowe okulary i sandałki w odcieniach żółtego. Nie jest to może całkiem boho, ale ja tak lubię poeksperymentować. Zapraszam do oglądania zdjęć i czekam na Wasze komentarze.


Lately I went shopping  trying to buy some short trousers proper for work. I didn't find anything, just this skirt. I didn't buy short but I had to buy this. I found it at Masha where are lot of various cool clothes. Lately I also bought white top with a great pattern, I love the fact that it's loose. The boho necklace is a great addition to the outfit. I have to confess that it seems to be good quality and and is well made. It's comfortable while wearing. I'm not afraid of my son to destroy it but mabye I should knowing my son's destructing some stuff talent. As accessories I chose my fav purse, vanguard sunnies and yellow shaded sandals. It's not boho total look but I like mixing and experimenting with styles. I welcome you to watch the photos and wait for your comments.Sunnies / okulary przeciwsłoneczne - Brylove
Top - House
Skirt / spódnica - Miss & Yes 
Purse / torebka - Monnari
Necklace / naszyjnik - House
Sandals / sandałki - Centro 
Rings / pierścionki - Apart

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger