6/23/2016

Shorts, Heels & badges


Dziś mam dla Was coś odjechanego i definitywnie nie zwyczajnego. Jest to zestaw składający się z białej koszulki z naszywkami w odcieniach czerwieni, czerni i bieli, jeansowych szortów z wysokim stanem i szpilek. Zestaw minimalistyczny jak zawsze i to jest tak jak lubię się ubierać w takie upalne dni. Kilka lat temu było dla mnie nie do pomyślenia, żeby szpilki nosić do codziennych stylizacji tego typu. Czasy się zmieniają i teraz możemy w zasadzie ubierać się tak jak chcemy, nie zważając na to co aktualnie jest na topie i  łączyć różne style. Myślę, że to świetna okazja, żeby wyrazić siebie. Ten zestaw składa się z elementów, które lubię najbardziej. Jest inny, dziewczęcy, elegancki i z rockowym akcentem. Zapraszam Was do obejrzenia  efektów mojej ostatniej sesji. Nie zapomnijcie zostawić po sobie komentarza pod postem i adresu do swojej strony.
Miłego dnia!Today I got for you something funky and definetely not typical. It's a set combined of white t-shirt with  badges in black, red and white, denim high waisted shorts and black high heels. Outfit is minimalistic as always and it's how I like it on such hot days. Few years ago I thought it's a huge faux pas to wear heels while wearing something casual in such way. Times changes and nowadays we can wear whatever we want no matter what is on top and mix different styles. I think it's a great occasion to show ourselves. This look is combined of pieces of styles which I like most. I like looking different, girly, elegant but most of all I feel the best with rock styled accents.

I welcome you to watch the effect of my latest photoshoot. Don't forget to leave a comment below the post and the URL to your site. 
Have a great day!

Top - Zara / DIY
Shorts/szorty - Wesley
Heels/szpilki - Szydłowski
Glasses/okulary - Point Lunettes

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger