7/04/2016

Country girl

 

Dzisiejsze zdjęcia nawiązują do stylu country, który oprócz tego, że wygląda ciekawie, to jest w dodatku bardzo wygodny. Country łączy w sobie elementy stylu kowbojskiego, boho, folku i hippi. Przeważają w nim jeans, zamsz, skóra oraz zwiewne, lekkie materiały. Typowe kolory, to odcienie żółtego, pomarańczu i brązu. Najbardziej charakterystycznymi elemntami garderoby w stylu country są kapelusze, kowbojki, sandały, rzemyki, koraliki, pióra, falbany, koronki, frędzle, szerokie paski z dużymi klamrami i przede wszystkim jeansy.


Ja postawiłam na krótkie jeansowe szorty i luźny top na ramiączkach, w charakterystycznych dla country kolorach. Jako dodatki dobrałam karmelowy kapelusz, brązowy, skórzany plecak i sandałki w żywym pomarańczowo-czerwonym kolorze z frędzlami. Za biżuterię posłużył mi naszyjnik w stylu boho. Przyznam, że w takim wydaniu czują się bardzo dobrze. Jest to świetny wybór na lato, jeśli najbardziej zależy nam na wygodzie, ale jednocześnie chcielibyśmy wyróżniać się w tłumie. Jak Wam się podoba?Today's pics are in country style which beside of looking cool is very comfortable. Country contains elements of different styles like kowboy style, boho, folk and hippi. Jeans, suede, leather and light materials are characteristic for it. Typical colours are different shades of yellow, orange and brown. These elements which we match with country the most are hats, kowboy boots, sandals, straps, beads, feathers, flounces, laces, fringes, wide belts with huge buckles and of course jeans. 

I chose denim shorts and a light shoulder strapped top in characterictic colours for country style.  As accessories I put on caramel hat, brown backpack and fringed sndals in vivius orange-red colour. As a jewelery I chose boho necklace. I have to admit that I feel well in such stylization. It is a great choice for summer if you want to feel comfortable and look stunning. How you like it?


 

Top - H&M
Hat / kapelusz - Reserved
Shorts / szorty - H&M
Sandals - CCC
Necklace / naszyjnik - House
Backpack / plecak - gift

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger