7/18/2016

Total black


Dziś zostawiam Was ze zdjęciami, które robiliśmy kilka dni temu. Czasami lubię ubrać się całkiem na czarno. Kiedyś w zasadzie czarny to był kolor dominujący w mojej garderobie. Dziś kolorów mam całkiem sporo. 
Ostatnio Mar zauważyła, że mieszam tu mnóstwo różnych stylów. To prawda. To jak się ubieram zależy tylko od mojego nastroju. Czasami lubię się wyróżniać, innego dnia wybieram trampki i zwykły t-shirt a kolejnego kobiecą sukienkę i szpilki. Najlepiej czuję się w rockowych i grungeowych stylizacjach, ale bardzo lubię również boho czy pinup. Taki miszmasz dla mnie jest całkiem naturalny, a Wam nie pozwala na nudę. Niezależnie jednak od tego jak się ubieram, zazwyczaj ograniczam się do niezbędnego minimum. O ile przepych u niektórych fajnie wygląda, tak mi w ogóle nie pasuje. 
Co sądzicie o dzisiejszej galerii?Today I leave you with photos which we took couple days ago. Sometimes I like to wear all black. Not so long ago black was almost only colour in my wardrobe. Today I got them much more. 
Lately Mar noticed that I mix there a lot of differnt styles. That's true. The way I wear clothes depends of my mood. Sometimes I like to stand out, next day I choose only trainers and simple t-shirt, another my choise is smart feminine dress and high heels. Rock and grunge style are these which I like the most but I also feel good in boho or pinup. This diversity it's realy natural for me and it makes you (my readers) not to be bored. It does's matter what style I wear I usually wear minimum. As splendour looks great at someone it totally doesn't fit my image.
What do you think about today's gallery?
Top, jeans - H&M
Clutch / kopertówka - Fashion Pinto
Heels / obcasy - CCC
Bra straps / ozdobne ramiączka - Promees
Jewelery / biżuteria - Apart

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger