8/26/2016

White shirt in different way


 Dzisiaj chcę pokazać Wam coś bardziej klasycznego, szykownego, ale wciąż na co dzień. Ten zestaw zawiera elementy, które razem wyglądają nadzwyczajnie i skandalicznie.
Biała koszula to symbol czystości i eleganckiego sposobu ubierania się. Porwane i poszarpane jeansy to raczej symbol punku lub rocka. Razem nie powinny wyglądać dobrze, ale wierzcie mi, że mogą.
Szczerze mogę przyznać,że ta koszula jest dla mnie perfekcyjna. Krój jest świetny, materiał się nie gniecie, a całość utrzymana jest w stylu retro. Bardzo ją lubię!
Kiedy wybierałam buty, zdecydowałam się na szpilki, które zawsze pasują zarówno do koszuli jak i jeansów. Mój wybór tym razem padł na parę w kolorze granatowym. To również jeden z tych zestawów, kiedy nie ograniczam się minimalistycznie w akcesoriach wyłącznie do torebki, ale zdecydowałam się również na naszyjnik i zegarek. Jak dla mnie to dużo, wierzcie mi. Tego typu kopertówka jest idealna do na prawdę wielu stylizacji, musicie taką mieć w swojej garderobie!
Mam nadzieję, że zdjęcia przypadną Wam do gustu i życzę Wam udanego weekendu!


Today I want to show you something more classy and chic but still casual. This set contains some elements which together look extraordinary and outrageous. 
White shirt is a symbol we can say of pure and elegant way of dressing. Ripped and jagged jeans is rather a symbol of punk or rock. It shouldn't match together but surely it can. 
I can honestly admit that this shirt is perfect. The layout is great, the material doesn't grease and the design has some retro style. I like it much! 
When I was choosing shoes I decided to wear heels which always fit to the jeans and shirt. This time the choice was a pair of navy blue one. This is also one of those looks when I'm not so minimalistic, so accessories is not only a clutch but also a necklace and a watch. For me is much, you have to trust me. That kind of clutch is perfect for many stylizations so you need to have it in your wardrobe!
I hope you like the look and wish you a great weekend time!


Shirt / koszula - H&M
Clutch / kopertówka - Fashion Pinto
Jeans - H&M
Heels / szpilki - Laura Messi
Necklace - House
Watch - Adriatica / Apart

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger