9/19/2016

September crop top, boho cape and camel hat


Tegoroczny wrzesień mamy wyjątkowo piękny i ciepły. Na prawdę mnóstwo słońca i w zasadzie tylko kilka chłodnych dni, czasami wietrzyk zwiastujący nadejście jesieni. Temperatury pozwalają nam dłużej cieszyć się latem, co sprawia oczywiście, że nasza letnia garderoba jeszcze całkiem nieźle się sprawdza. Mam nadzieję, że pogoda nie zmieni się diametralnie z dnia na dzień, ale łagodnie i będziemy powoli przygotowywać się do nieuniknionych chłodów.


Dzisiejsza galeria, to efekt powstały właśnie w te na prawdę ciepłe dni. Przyznaję, że crop top mi się bardzo podoba, chociaż wcale nie jest w moim stylu. Świetnie wygląda również z długą dopasowaną spódnicą o wyższym stanie. Jest dosyć oryginalny i niestety trudny jeżeli chcemy coś do niego dopasować, ale jeżeli czujemy się pewne siebie, to jak najbardziej pozwoli nam wyróżnić się z tłumu. Sama miałam problem z doborem reszty, głównie z tego powodu, że tego typu ubrań do tej pory nie posiadałam, więc nie miałam z czym łączyć. Postawiłam na jedne z moich ulubionych jeansów, narzutkę i kapelusz. Wyszedł z tego dość ciekawy, a nawet festiwalowy zestaw. Zapraszam do obejrzenia zdjęć. Miłego dnia kochani!


This year September is really beautiful and warm. There are a lot of sunny days and only few cold ones, sometimes we can feel the wind heralds the coming of autumn. Temperatures let us enjoy summer longer. It also makes our summer clothes be still enough. I hope that the weather won't change diametraly and mildly prepare us for colder days.Today's gallery is an effect of such warm September days. I have to tell you that I like this crop top much beside being not in my style. It also looks great with well fitted long high waisted skirt. It's quite original but unfortunately not easy to match with something but if you're confident it will be perfect to stand out of the crowd. I had a problem what to wear with it. It's not in my style so I don't have proper pieces to match them with it. I decided to wear one of my favourite jeans, a cape and a hat. It came out that the set is pretty cool and make a little festival look. I welcome you to take a look at the gallery. Have a great day dears!
 
Crop top - H&M
Jeans - H&M
Cape / narzutka - no name
Hat / kapelusz - Reserved
Sandals / sandałki - CCC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger