11/23/2016

Leather and light maxi in colors of fall


Kochani biorę udział w konkursie na jesienną stylizację. Jeżeli zestaw Wam się podoba, to możecie pomóc mi w wygranej. Aby zagłosować najpierw trzeba się zalogować TUTAJ i aktywować link w swojej skrzynce e-mail. Potem tylko wystarczy zagłosować pod moim zestawem. Głosować można do 5 grudnia włącznie, na wybraną stylizację raz dziennie.My dears I'm taking part in competition for fall look. If you like my set you can help me to win. To vote you must log in first in HERE (first column is login, second name, e-mail, password two times, in last you have to write -> dwanaście) then just activate the link which go to your e-mail adress and vote for my look. You can vote one time daily to 5th of December.Jesień przede wszystkim zachwyca pięknymi kolorami. Nie bez powodu mówi się, że jest złota. Moja propozycja to nic innego jak barwy jesieni.
Muszę się przyznać, że jestem minimalistką i często dodatków w postaci biżuterii nie noszę w ogóle i tutaj również jej nie zobaczycie. Mimo wszystko połączenie sztucznej skóry i ciężkich botków z lekką i zwiewną maxi spódnicą w intensywnym musztardowym kolorze oraz karmelowy kapelusz, to propozycja ciekawa i niebanalna.
Kapelusz zawsze doda charakteru, a ten udało mi się upolować na wyprzedażach za grosze, tak samo było z kamizelką i spódnicą. Nie bójcie się nietuzinkowych połączeń, czasami, to one sprawiają, że wyglądamy niesamowicie.
Miłego dnia!Fall is the time full of colors. In Poland it is a gold one. My proposition is nothing more but the colors of fall.
I have to admitt that I'm minimialistic in what I wear and wear jewelery very rarely. Here also you won't find it. After all this look is original because of faux leather, heavy boots, light mustard maxi dress and caramel hat combination.
Hat always makes the look be more like wow and this one was a great choice while sales. The same was with the rest of the set. Don't be afraid of such extraordinary combinations. They will make you look amazing.
Have a great day!

Click/klik     Click/Klik     KLIK/CLICK     Klik/Click

Jacket and vest / kurtka i kamizelka - Mohito
Hat / kapelusz - Reserved
Skirt / spódnica - Masha
Boots / botki - Lasocki

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger