12/20/2016

Marsala, black and grey shadows. Cozy cardigan with pockets.


Tym razem chcę Wam pokazać świetne połączenie kolorów. Marsala, czarny i szary. Może nie są tak żywe, ale wciąż wyglądają ciekawie i są idealnym połączeniem na zimę. Marsala był niesamowicie trendy w poprzednim sezonie, ale czego mielibyśmy go nie założyć również tym razem? Osobiście bardzo lubię ten kolor, bo nadaje elegancji i jest głęboki.


This time I want to show you a very great mix of colors. Marsala, black and grey. They aren't so vibrant but still look cool and it's perfect mix for winter. Marsala was on top in previous season but why can't we wear this also this one? I like this color because it's elegant and deep.Tym razem do zdjęć zdjęłam płaszcz, żeby móc Wam pokazać mój nowo nabyty kardigan. Ten jest szary i posiada dwie duże kieszenie. Lubię go nosić ze względu na wygodę, ciepło i długość, która pozawala schować kolana przed wiatrem. Szary top jest również nowy, a jego kształt nadaje mu luźnego, oversizowego stylu i można go nosić na wiele sposobów. Zastanawiałam się tylko nad wyborem butów i w końcu postawiłam na parę botków w bardzo podonym kolorze co rajstopy. Czy nie wygląda to fajnie?
Mam nadzieję, że ta galeria Wam się podoba kochani. Nie zapomnijcie zostawić adresu URL pod komentarzem. Życzę Wam miłego dnia!


This time I took the coat off while taking pictures because I wanted to show you my new cardigan. It's a grey oversize one with two big pockets. I like it much bcause it's cozy and perfectly hides knees from wind. The grey top is also my new purchase, it has oversize loose shape and can be worn in many different ways. I was wondering which pair of shoes I should wear and finally I decided on very same colored as tights. Doesn't it look cool? 
I hope you like the gallery dears. Don't forget to leave your URL under the comment. Have a great day!
Cardigan / kardigan - H&M
Top - H&M
Hat / kapelusz - H&M
Mini - Mohito
Boots / botki - No name (Allegro)
Chain / łańcuszek - Tally Weijl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger