12/14/2016

True Color Matte Lipstick - Avon

Dzisiaj mam dla Was recenzję szminek, których używam już dość długo i często w różnych warunkach. Są to matowe szminki z Avonu. Zachwycają kolorami, a jak z jakością? Czy warto kupić?
Today I got for you Avon lipsticks review. I use them for so long and on many different occasions. They have gorgeous colors but what about quality? Is it worht it to buy?


Wiele razy słyszałam lub czytałam, że mam piękną szminkę i muszę przyznać, że szminki True Color Matte Lipstick z Avonu mają na prawdę fajne kolory. Co jakiś czas dokupuję kolejną, więc już tych kolorów trochę nazbierałam. Tak na prawdę jeżeli nie mamy pewności czy dany kolor będzie wyglądał dobrze na naszych ustach można kupić szminkę w wersji mini i spokojnie sobie wypróbować. Jest to też idealne rozwiązanie jeżeli potrzebujemy koloru tylko na raz. Taka próbka spokojnie wystarczy na kilka wyjść, a jak już kolor przypadnie nam do gustu, to warto poczekać na promocję i kupić pełnowymiarową.

I have heard or read that I have beautiful lipstick so many times and I have to admitt that True Color Matte Lipsticks from Avon have really cool colors. From time to time I buy some new one so I have couple of them. If we want to buy some new color we can just buy a mini version of the lipstick to try if it match our carnation and to check if we like it. It's also the best we can do if we want a color only for night out several times. Such sample will last for couple of times and if we like it we can buy a normal one.


Szminki są bardzo dobrze napigmentowane i mają fajną konsystencję, która pozwala nam bez problemu się rozprowadzić nawet na suchych ustach. Chwilę to trwa zanim szminka utrwali się na ustach i całkowicie zmatowieje, ale równie dobrze można po prostu przyłożyć chusteczkę, żeby ten efekt uzyskać od razu. Po kilku minutach szminka się utrwala i brudzi suche powierzchnie w bardzo małym stopniu, albo w ogóle. 
U mnie szminka utrzymuje się przez kilka godzin w stanie nienaruszonym, choć piję w ciągu dnia ogromne ilości kawy. Tłuszcz za to już ze szminką radzi sobie bardzo szybko, więc po zjedzeniu gorącego posiłku makijaż należy poprawić. 
Ogromną zaletą jest fakt, że nie wysusza skóry ust i nie zbiera się nadmiernie w kącikach. Z wieloma matowymi szminkami miałam problem właśnie z przesuszaniem i konieczne było używanie kremu, który niestety zmniejszał trwałość. Tutaj tego problemu nie mam, pod szminkę nie muszę stosować żadnej bazy. 

The lipsticks are rich colored and have great creamy texture which let us schmear easily also on extremely dry lips. It takes a while till lipstick stay matte and lasting but we can use a tissue to make it faster, After few minutes it doesn't smutch.
It stays on my lips for long hours although I drink a lot of coffe and eat meanwhile. Only oil wear it down so after hot meal it's better to sharpen a make-up.
Not drying the lip is a wonderful asset of the lipstick. Another plus point is the fact that it doesn't accumulate in the lips corners. I had problems with many different matte lipsticks because of necessity of using cream under it and it weaken the lastingness. Here I don't have such problem and don't have to use any base.


Jedyną wadą jest fakt, że jeżeli przed pomalowaniem się mamy już suche skórki, to szminka nie będzie wyglądać idealnie. Pamiętajmy jednak, że to mat nie błyszczyk. 

There is only one fault - if we have really dry and chapped lips it won't look perfectly. We need to remember it's matte not a lip gloss.

Ja osobiście mogę polecić te szminki z czystym sumieniem, bo u mnie sprawdziły się rewelacyjnie. Szczerze przyznam, że w zasadzie do tej pory nie trafiłam na lepszą w rozsądnej cenie. A może Wy możecie mi polecić coś innego? Nie mogę się doczekać Waszych propozycji.

I can strongly recommend those lipsticks. I have to admitt I haven't found better in such resonable price yet. Mabye you can reccomend me something else? Can't wait for your types.

Kolory szminek True Color Matte Lipstick - Avon:
Marvelous Mocha, Pure Pink, Peach Flatters, Berry Blast, Ravishing Rose, Vibrant Melon, Ideal Lilac
Ostatnia szminka/last lipstick - Sensique Matte Fits Perfectly 406

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger