1/24/2016

Fresh and minimalistic winter look

Fresh and minimalistic winter look

Ostatnio bardzo chętnie noszę kolory, a w szczególności czerwień. Dzisiejszy zestaw to połączenie kilku kolorów, zarówno tych intensywnych i ciemnych jak i bardzo jasnych. Minimalistycznie, bez żadnych wzorów i dodatków ale za to świeżo. To tak na dobrą energię na początek tygodnia! 

Miłego poniedziałku kochani!

1/20/2016

Stay warm in winter

Stay warm in winter


Zimą stawiam przede wszystkim na wygodę i ciepło. Nie oznacza to oczywiście, że całkowicie rezygnuję z fajnych spódnic czy sukienek. Jednak zazwyczaj zakładam je do pracy a nie na spacer. 

1/10/2016

Red gray black

Red gray black

Dziś mnóstwo czerni z dodatkiem szarego i czerwieni. Luźny, czarny, ciepły płaszcz oraz warstwy. Typowy uliczny styl idealny na taką pogodę. Przez wiele lat nie nosiłam czerwonego, a w ciągu ostatniego pół roku to już kolejny zakup w tym kolorze. Uważacie, że czerwień mi pasuje?

1/06/2016

Yellow cardigan & black mini dress

Yellow cardigan & black mini dress

W końcu zrobiło się nieco cieplej, więc zapraszam na nowy post. Dziś postawiłam na połączenie wygody i elegancji. Połączenie małej czarnej z dużym, żółtym kardiganem. Czapka to obowiązkowy element garderoby zimą. Moja jest szara, gruba i o grubym splocie i ma na samej górze pompon. Jako nastolatka strasznie takich nie lubiłam. Mała czarna jest wykonana z elastycznego materiału połączonego z ekoskórą. Świetnie dopasowuje się do sylwetki i jest bardzo wygodna. Całość rozświetla żółty oversizowy kardigan, który jest bardzo ciepły i miły w dotyku. Jest to jeden z nielicznych odcieni żółtego, który mi pasuje, a do tego bardzo mi się podoba. Na wierzch zarzuciłam czarny, lekki, pikowany płaszcz. Jak Wam się podoba?

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger