2/22/2016

Ripped jeans and ravishing rose lips

Ripped jeans and ravishing rose lips

Ciągle pada, więc na zdjęcia niestety pogoda marna. Znaleźliśmy jednak moment kiedy przez chwilę nie padało, więc mam dla Was kolejny look.

2/13/2016

Waiting for Spring - Star Wars theme

Waiting for Spring - Star Wars theme

Oczekując wiosny i poprawy pogody wcale nie musimy w domu siedzieć tylko w oversizowych swetrach i legginsach. W domu przecież jest ciepło, więc spokojnie możemy zakładać fajne i niekoniecznie zimowe ciuchy. Dzisiejszym moim wyborem jest top z motywem Gwiezdnych Wojen, jeansowa poszarpana kurtka (jest na prawdę mięciutka i wygodna) oraz czarne jeansy. Do zdjęć włożyłam jeszcze trampki, to taka wersja jeśli ubierasz się casualowo do pracy. Dzięki takiemu stylowi możemy poczuć zbliżającą się wiosnę. 

Myślę, że jeszcze nie raz wrzucę na bloga sesję w wersji domowej ze stylówką "po domu" lub właśnie do pracy. Co o tym myślicie?

2/08/2016

A lil touch of Spring in Winter

A lil touch of Spring in Winter

Wiosna to moja ulubiona pora roku. Na razie jesteśmy w środku zimy, ale pogoda czasami jest na prawdę wiosenna. Dziś zostawiam Was tylko ze zdjęciami i czekam na Wasze komentarze :)

2/02/2016

14 looks for 14th of February

14 looks for 14th of February

Dziś mam dla Ciebie coś specjalnego, na specjalną okazję. Przygotowałam dla Ciebie 14 stylizacji na Walentynki. Może znajdziesz coś dla siebie, albo zainspirujesz się. Dlaczego warto obchodzić Walentynki? Proste! Każda okazja do świętowania jest dobra! Dla ułatwienia pod każdym z moich 14 wyborów masz link do strony, na której możesz daną rzecz zamówić. A może Ty masz dla mnie jakieś rady?
Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger