10/26/2016

Walk in the park - simple look

Walk in the park - simple look

Dzisiejsza galeria, to nie efekt sesji zdjęciowej na bloga, a raptem cztery zdjęcia uchwycone podczas niedzielnego spaceru po parku z rodziną. Ten zestaw, to propozycja bardzo codzienna i niczym nie zaskakująca. Mimo wszystko postanowiłam wrzucić ten post na bloga, żeby pokazać, tym którzy nie wierzą, że na co dzień można ubierać się wygodnie, komfortowo, a do tego wyglądać całkiem fajnie. Kupując odzież wierzchnią warto postawić na coś bardzo uniwersalnego, ale i z charakterem. Ramoneska to wybór idealny, bo pasuje niemalże do wszystkiego, a wygląda ciekawie nawet ze zwykłym topem i jeansami. Macie już swoje?

10/24/2016

Halloween wishlist for SheIn

Halloween wishlist for SheIn

Dzisiaj mam dla Was Halloweenową wishlistę od Shein. Mimo, że rzeczy, które wybrałam nie są typowo halloweenowe, to z pewnością część Was wybiera się gdzieś na wieczór i mam dla was kilka ciekawych propozycji. Mam nadzieję, że wishlista Wam się spodoba. 

Click/klik    Click/klik   Click/klik   Click/klik   Click/klik   Click/klik   Click/klik   Click/klik   Click/klik

10/17/2016

Purple cardigan - comfort street style

Purple cardigan - comfort street style

Dzisiaj mam dla Was kolejny jesienny zestaw. Kardigany to moja miłość. Uwielbiam je ze względu na możliwość tworzenia warstw i ze względu na komfort noszenia. Ten jest asymetryczny z krótszym tyłem, a kolor jest żywy i czysty. Dobrałam do tego szarą i czarną górę oraz szarą torebkę z frędzlami. Tym razem postawiłam na niebieskie jeansy, by uzyskać jaśniejszy look i dobrałam ulubione ciężkie botki. Na co dzień i komfortowo, to dwie główne cechy dzisiejszego stroju.

10/09/2016

Autumn rebel look - denim, plaid and perfecto motorcycle jacket

Autumn rebel look - denim, plaid and perfecto motorcycle jacket

Czasami lubię poczuć się młodziej i beztrosko. Tego typu strój sprawdza się wtedy idealnie. Przypomina mi o czasach, kiedy nie musiałam się o nic martwić i żyłam chwilą. Kiedyś był to mój codzienny wygląd, teraz przypomina mi, że dalej jestem młoda, a takie problemy z jakimi w życiu codziennym się borykam tak na prawdę nic nie znaczą. Oprócz odpowiedniego ubrania w okresie jesiennym lubię również wrócić do starych piosenek. To jest niesamowicie relaksujące i przywraca wspomnienia. Jesień to zdecydowanie ta pora roku kiedy uwielbiam wracać do przeszłości i wyjątkowo często sięgam po albumy ze zdjęciami. Zapraszam do obejrzenia zdjęć, a w komentarzu napiszcie koniecznie jak Wy sobie radzicie z jesienną chandrą. Miłego dnia!Sometimes I like to feel younger and more jauntily. This kind of style is the best for me on these days. It reminds me past times when I didn't care, just lived a moment. Those times I looked like this everyday and now it shows me that I'm still so young and the problems I have don't even really matter. Beside proper outfit in autumn I like coming back to the old songs. It's very relaxing and bring back memories. Autumn is this season when I come back to past very often and like watching photo albums even more. Please take a look at newes gallery and tell me how you deal with the autumn blues. Have a great day!

Click/Klik     KLIK/CLICK     Klik/Click     Klik/Click     Klik/Click

Cap / czapka - H&M
Jacket / kurtka - Mohito
Shirt / koszula - no name
Top - H&M
Skirt / Spódnica - Shein
Trainers / trampki - Ninety Eight

10/06/2016

Autumn colours - Caramel Cardigan, Hat and black Mini Dress

Autumn colours - Caramel Cardigan, Hat and black Mini Dress

Ostatnie dwa dni pogoda była okropna, cały czas padało, wiało i było bardzo zimno. Na szczęście w sobotę, kiedy było ciepło udało nam się zrobić sesję dwóch różnych zestawów. Pierwszy z nich już widzieliście. Dzisiaj pokazuję Wam drugi i mam nadzieję, że piękna, złota i ciepła jesień jeszcze z nami trochę zostanie. Niestety pogoda w naszym kraju jest bardzo niepewna, a dni coraz krótsze, więc kolejne posty mogą pojawiać się mniej regularnie niż dotychczas. Zapraszam na zdjęcia i życzę miłego dnia!

10/01/2016

Total black / Monochrome - grunge look with hat and leather

Total black / Monochrome - grunge look with hat and leather

Dzisiaj zapraszam na typowo rockowy, a nawet grunge'owy zestaw. Total black - czyli stylizacja utrzymana tylko w czarnym kolorze, to coś w czym czuję się najlepiej. Pamiętajcie, że zestawy monochromatyczne wcale nie muszą być nudne, wystarczy pamiętać o ciekawych dodatkach. Ja postawiłam na moje ulubione botki, w stylu roboczych, ramoneskę i mój najnowszy kapelusz. Przyznaję, że długo szukałam takiego co będzie mi odpowiadał, czyli z dość dużym i przede wszystkim sztywnym rondem. Taki dodatek będzie mi pasować na prawdę do bardzo różnorodnych stylówek i z pewnością pojawi się tutaj jeszcze wiele razy.

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger