12/28/2016

Merino Wool Blend Grey Sweater

Merino Wool Blend Grey Sweater

Święta już za nami, więc czas wrócić do blogowania. Dzisiaj nie mam dla Was jednak świątecznej stylizacji, a zwykły codzienny zestaw złapany na zdjęciach jeszcze przed Świętami. Mam nadzieję, że galeria przypadnie Wam do gustu. 

12/20/2016

Marsala, black and grey shadows. Cozy cardigan with pockets.

Marsala, black and grey shadows. Cozy cardigan with pockets.

Tym razem chcę Wam pokazać świetne połączenie kolorów. Marsala, czarny i szary. Może nie są tak żywe, ale wciąż wyglądają ciekawie i są idealnym połączeniem na zimę. Marsala był niesamowicie trendy w poprzednim sezonie, ale czego mielibyśmy go nie założyć również tym razem? Osobiście bardzo lubię ten kolor, bo nadaje elegancji i jest głęboki.

12/14/2016

True Color Matte Lipstick - Avon

True Color Matte Lipstick - Avon
Dzisiaj mam dla Was recenzję szminek, których używam już dość długo i często w różnych warunkach. Są to matowe szminki z Avonu. Zachwycają kolorami, a jak z jakością? Czy warto kupić?
Today I got for you Avon lipsticks review. I use them for so long and on many different occasions. They have gorgeous colors but what about quality? Is it worht it to buy?


12/10/2016

Faux fur collar coat in beige

Faux fur collar coat in beige

Witajcie. Dzisiaj chciałabym wam pokazać prostą stylówkę z płaszczem wykończonym sztucznym futerkiem. Tego typu odzież wierzchnia nadaje szyku i sprawia, że wyglądamy bardzo kobieco. Beż, karmel, brąz i czerń wykończona jagodową szminką to zestaw iście jesiennych kolorów. Ta stylówka jest nieco bardziej elegancka, ale wciąż jak najbardziej na co dzień. Mniej ponura, ale wciąż stonowana. Przejrzyjcie zdjęcia i powiedzcie co o tym myślicie. Preferujecie tego typu zestawy na jesień, czy może jednak te bardziej żywe. Dajcie znać i życzę Wam miłego dnia!

12/04/2016

Just another fall look - colours of the Earth

Just another fall look - colours of the Earth

Mmo, że aktualnie za oknem leży śnieg, a temperatury nie pozwoliłyby mi na założenie tak lekkiego zestawu, postanowiłam go opublikować. Ostatnio udało nam się zrobić kilka sesji jednego dnia, nie miałam jednak wystarczająco dużo czasu na ich przygotowanie i tak zdjęcia z tej sesji przeoczyłam. Wahałam się czy publikować, bo w zasadzie jest to zestaw na ciepłą jesień a nie na mrozy panujące na zewnątrz. Stwierdziłam, że na wiosnę jednak ten zestaw będzie zbyt ponury, więc zapraszam Was do obejrzenia efektów. Zdjęcia były robione w pierwszych dniach listopada, tego samego dnia powstały również zdjęcia do SUEDE AND DENIM, LEATHER AND LIGHT MAXI IN COLORS OF FALL oraz INTENSIVE COLOURS - CARDIGAN, HAT AND HEELS

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger