1/11/2017

Grey Marled Knit Ribbed Swing Dress


Dzisiaj chciałabym pokazać Wam moją nową szarą sukienkę. Z pewnością nie należę do osób, które w taki mróz są w stanie rozebrać się na zewnątrz. Nie jest to pełna stylizacja, ale wybór tej sukienki, to był strzał w dziesiątkę. Uwielbiam takie luźne ubrania. Pozwalają dalej mi czuć się kobieco i komfortowo. Sukienka w dodatku wykonana jest z materiału, który się nie gniecie. Dla mnie jest idealna. Mam nadzieję mieć możliwość w niedługim czasie ponownie wrzucić ją na bloga jak tylko pogoda stanie się lepsza. Mam mnóstwo pomysłów z czym ją połączyć. Sukienkę można kupić tutaj.
Świetnie wygląda w połączeniu z krótką czarną marynarką, ramoneską, płaszczem i kapeluszem. Kolor jest na tyle uniwersalny, że dopasować można niemalże wszystko. Marynarka również jest nowa, udało mi się upolować ją na wyprzedaży. Z pewnością przyda się do pracy. Obejrzyjcie galerię i życzę Wam udanego tygodnia!Today I want to present you my new grey dress. I'm surely not this kind of person who uncover outside while it's such frezy so I decided to show it indoor. It's not the whole look but I this dress was a perfect choise. I like loose clothes like this. They just let me feel feminine and stay comfortable. This dress is also made from not material that doesn't crease, . It's perfect for me. I hope post it again soon when the weather get better. I have so many ideas what to match it with.  Dress is available in here.
It looks great with short jacket, perfecto motorcycle jacket, coat and hat. Color is so universal that we can wear it with almost everything. The jacket is also a new piece in my closet. I got it while sales shopping. It will be a good choice to work. Let't take a look at gallery and have a nice week!
Click/klik

Dress / sukienka - Click / klik
Jacket / marynarka - Mohito

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger