2/22/2017

Metalic top in rock style


Metaliczne ubrania królują na ulicach już od wiosny 2015 roku, nawiązują do lat 70 i widać, że moda na nie nie przemija również w tym sezonie. Do wyboru mamy topy, spódnice, spodnie buty, a nawet torebki. Wybór kolorów i wzorów też jest szeroki. Do tej pory połyskującą odzież pokazało nam wiele domów mody i projektantów, np. Kenzo, Dolce&Gabbana, Blumarine, Lanvin, Michael Kors, Agnes B., Antonio Marras, Valentino i Tommy  Hilfiger. 

Do poniższych zdjęć zdecydowałam się na metalizowany top w prążek. Bardzo spodobał mi się jego wzór, nieco ciemniejszy srebrny kolor i prosty dekolt. Jest to taki element garderoby, że spokojnie wykorzystam go na wiele różnych okazji. Tym razem wykorzystałam go do rockowej stylizacji, ale bez problemu mogę go również zestawić w eleganckim czy codziennym wydaniu.
Jak Wam się podoba ten trend? Koniecznie dajcie znać!


Metalic clothes are trendy since spring 2015, remind 70s and it seems that won't be passe also this season. We can choose from tops, skirts, trousers, boots and bags. We also have a great diversity of colors and patterns. We could see such pieces in collections of fashion houses and designers like: Kenzo, Dolce&Gabbana, Blumarine, Lanvin, Michael Kors, Agnes B., Antonio Marras, Valentino or Tommy  Hilfiger. 


I chose a metalic pinstriped top to make shots to this galery. I like it's pattern, little darker silver color and simple neckline. This is such piece I can use many times. This time I used it in rock style look but surely I can make an elegant or casual set with it.
How you like this trend? Let me know!
Top - Reserved
Jacket / kurtka - Mohito
Hat / kapelusz - H&M
Jeans - H&M
Boots / botki - Lasocki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger