2/06/2017

Winter walk with the dog


Pogoda w Polsce nigdy nie jest pewna. Jednego dnia świeci słońce i jest pięknie, możemy nosić mini i nie zmarznąć, innego dnia pada śnieg i jest na prawdę mroźno. Co muszę przyznać, to to, że od wielu lat nie mieliśmy tak pięknej zimy z takimi ilościami śniegu. 

Tym razem zabiorę Was na spacer z psem. Jak wiecie komfort dla mnie jest najważniejszy, więc i sesja utrzymana jest w luźnym stylu. Dziś prezentuję Wam zestaw składający się z kurtki w granatowym kolorze i jeansów w butelkowej zieleni oraz topu i szalika w niemalże identycznych kolorach.
Zapraszam do obejrzenia galerii i dziękuję za każdy pozostawiony komentarz


The weather in Poland is never sure. One day is sunny and beautiful, we can wear mini and don't get cold another day it snows and it's freezy. What I have to say is that we didn't have such beatiful winter with snow for couple of years. 
This time I will take you for a walk with the dog. And as you know comfort is most important for me so this look is just in casual style. I come to you with a set combined of navy blue jacket and bottle green jeans with top and scarf in very same colors.
I welcome you to take a look at the gallery and want to thank you for every single comment that you leave.Click/klik     Click / klik

Jacket / kurtka - S'west

Top - nn Allegro
Shawl / szal - Camaieu
Jeans - Takko
Boots / botki - Lasocki
Dog / pies - Husaria (American Bully Extreme)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger