3/12/2017

Swing dress and perfecto motorcycle jacket


Niektórzy z Was zapewne już widzieli tą szarą swingową sukienkę, ale wtedy było mroźno, więc pokazałam w domu zdjęcia samej sukienki. Tym razem chciałabym Wam pokazać jak nosić ją z ramoneską.

Powinniście wiedzieć, że bardzo lubię tę kurtkę i noszę ją niemalże do wszystkiego. Kapelusz również należy do rzeczy często przeze mnie noszonych. Postanowiłam nadać odrobinę charakteru boho całej stylizacji, więc dobrałam do niej małą szarą torebkę z frędzlami. Ponieważ idzie już wiosna odłożyłam zimowe buy na rzecz klasycznych czarnych szpilek. Wydaje mi się, że nie są takie zwyczajne co możecie zobaczyć TUTAJ gdzie pokazuję z bliska podeszwę w kolorze indygo i fakturę skóry. Naprawdę długo szukałam szpilek idealnych i te tutaj właśnie takimi są. Tak jak prawie zawsze brakuje tu zbędnych dodatków. Jest minimalistycznie, ale wydaje mi się, że wystrzałowo. Mam nadzieję, że Wam również się podoba. Koniecznie dajcie znać i życzę Wam świetnego tygodnia!Some of you have already seen this grey swing dress but then when I got it was frezy cold so I showed just inside photos of the dress. This time I want to show you how to style it with perfecto motorcycle jacket. You should know I like this jacket a lot and wear it with almost everything. The hat is also this kind of accessories that I wear very often. I decided to make this little more boho look so I chose small fringed bag in grey. Because the spring is coming I put away winter shoes and decided on classic black heels. I think they're not so typical what you can see in HERE where I show you the indigo sole and a leather's texture. I was searching for my perfect heels for a long time and these are what I've searched for. As usual there are almost no useless accessories. This is minimalistic look but I think that stunning one. I hope you also think so. Let me know and have a great week!
Zapraszam również na mojego FACEBOOKA oraz INSTAGRAM, abyście zawsze byli na bieżąco.I also would like to invite you to my FACEBOOK and INSTAGRAM to stay tuned.

Click/Klik

Dress / sukienka - Click / klik
Hat / kapelusz - H&M
Jacket / kurtka - Mohito
Jewellery / biżuteria - Apart
Heels / szpilki - Szydłowski (Top But Puławy)
Bag / torebka - Bonprix

Mam dla Was kod zniżkowy na 5$ przy zamówieniu w Shein. / I got for you special code to pay with 5$ discount for your order in Shein. Kod/code: majniakifashion5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger