3/20/2017

Waiting for sunny days, new pieces from Shein


Jak na razie mieliśmy tylko jeden słoneczny i całkiem ciepły weekend na początku marca. Zima jednak powraca i tak dzisiaj w mojej okolicy spadł śnieg. Jutro pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, ale czy faktycznie już przyjdzie?
Mam nadzieję, że już wkrótce. Tymczasem w oczekiwaniu na słońce zaczęłam już kompletować wiosenne i letnie ubrania. Dziś chciałabym Wam pokazać najnowsze rzeczy z Shein i mam nadzieję, że niedługo będę mogła Wam pokazać je w outdorowych stylizacjach jak tylko zrobi się nieco cieplej. To idealny czas na kupienie kilku nowych rzeczy, ponieważ na wyprzedażach dalej jest mnóstwo produktów. Tylko sprawdźcie ile pięknych rzeczy oferuje Shein i konieczkie skorzystajcie z kodu zniżkowego na 5$ na zamówienie w Shein. Kod/code: majniakifashion5 (ważny do 28.03.2017)
There was only one sunny and quite warm weekend in the beggining of March. Winter came back and it was even snowing nearby today. Tommorow is the first callendar day of spring but will i realy come?
I hope it will come soon. While waiting for sunny days I started to collect my spring and summer pieces. I want to show you two new pieces from Shine and hope to show you some outdoor outfit when it get warmer. It's a perfect time to buy something new because there are still a lot of sales products. Just check how many beautiful clothes they are offering and use the code I got for you to pay with 5$ discount for your order in Shein. Kod/code: majniakifashion5 (ends 28.03.2017)


Pierwszą rzeczą jaką zamówiłam jest sukienka z falbanami i paskiem w talii w biało-niebieskie paski.
Ta sukienka wygląda niesamowicie i niezwykle romantyczna. Wiem, że będzie świetnie wyglądać w bardzo różnych zestawach. Muszę Wam powiedzieć, że to pierwsza moja rzecz z takimi falbanami i jestem w niej zakochana. Jak już dodam post z moją stylizacją zrozumiecie dlaczego.


First thing which I ordered is Blue And White Striped Surplice Front Belted Ruffle Dress.
This dress looks amazing on body and very romantic. I know it will look great in different styles. I have to tell you it's my first piece with such volants and I fell in love with it. When I post the whole body look you will understand why.Dress / sukienka - Shein
Shoes / buty - Fabrizi Fabio
Sunglasses / okulary przeciwsłoneczne - PNT
Hat / kapelusz - local product (Łeba)
Ciemnoniebieski aksamitny top z finezyjnym tyłem oraz ołówkowa spódnica z rozcięciem to druga część mojego zamówienia. Ten wspaniały zestaw wykonany jest w 100% z aksamitu a kolor na żywo jest niesamowicie głęboki piękny. To zestaw dla ludzi pewnych siebie i mam nadzieję, że niedługo będę mogła Wam go pokazać w rockowym wydaniu.


Royal Blue Twist V Back Velvet Top With Split Pencil Skirt is the second part of the order. This amazing set is made in 100% of velvet and the colour in real is very deep and pretty. This set is surely for self-confident people. I hope to show you how to style it in rocky way soon.

Set / zestaw - Shein
Necklace  / naszyjnik - House
Watch / zegarek - Adriatica
Wedges / koturny - Topshop

Click/klik    Click/klik     Click/Klik     Click/Klik    Click/Klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger