4/23/2017

Long White Shirt , boyfriend jeans and camel coat


Chciałabym, żeby pogoda była lepsza. Tylko kilka dni słońca i temperatur powyżej 20 stopni. Trudno dobrać ubrania odpowiednie do pogody, ponieważ jest słonecznie, wieje, pada, a  za chwilę jest gorąco, a w tym momencie nawet pada śnieg. Pogoda jest bardzo niepewna. Zmusiło to nas do ponownego wyciągnięcia grubszych ubrań z szafy.I wish it was better weather. Only few days of sun and temperatures above 20 degrees. It is difficult to choose perfect set of clothes because it's sunny, windy, it rains and another while it's hot and now it's even snowing. The weather is so uncertain.  It made us to get our thicker clothes from the closet again.


Tym razem chciałabym pokazać Wam ponownie mój płaszcz kolorze jasnego pudrowego brązu/beżu, ale tym razem w zestawieniu z długą, luźną białą koszulą., jeansami w stylu boyfriend i szpilkami. Taki zestaw jest idealny na co dzień. Poza szpilkami, które nałożyłam tylko i wyłącznie do zdjęć. W Kazimierzu Dolnym ze względu na kamienne ścieżki chodzenie w butach na wysokim obcasie jest bardzo niekomfortowe. Jeśli w przyszłości przyjdzie Wam odwiedzić Kazimierz Dolny, pamiętajcie o tym.
Moje spodnie w stylu boyfriend, to tak na prawdę męskie spodnie, które kupiłam kilka lat temu i przeleżały w szafie. Niestety przed zamówieniem nie sprawdziłam, czy będą pasować i niedawno zdecydowałam się w końcu je zwęzić. Teraz mogę przyznać, że jest to najwygodniejsza para spodni jaką posiadam.
Reszta zestawu jest minimalistyczna i prosta. Jasne kolory zestawione z klasycznymi, czarnymi szpilkami, brązową torebką i delikatną biżuterią. Mam nadzieję, że Wam się podoba. Napiszcie proszę jaka pogoda panuje w Waszym regionie. Miłego dnia!


This time I want to show you my camel coat again but in the combination with long white and loose shirt, boyfriend jeans and heels. This kind of set is great for everyday wear. Except heels, I put them on only to take photos. It is realy uncomfortable to walk on high heeled shoes through stone paths of Kazimierz Dolny. Try to remember about this when you decide to visit this place in the future.
My boyfriend jeans are in real male jeans which I bought some time ago but didn't check if they will fit before ordering them and after couple of years I decided to narrower them. Now I can say that it's one of the most comfortable pair of jeans in my closet.
The rest of the look is minimalistic and simple. Light colors mixed with classic black high heels, brown bag and delicate jewelery. I hope you like it. Please tell me what is the weather like in your region. Have a nice day!


Click/klik    Click/klik     Click/Klik     Click/Klik    Click/Klik

Coat / płaszcz - Relis
Shirt / koszula - Good Moves
Black necklace / czarny naszyjnik - H&M
V chain  / łańcuszek V - House
Cardigan / kardigan - Mohito
Jeans - Lee
Heels / szpilki - Szydłowski
Bag / torebka - Pelle
Earrings / kolczyki - Apart

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger