5/04/2017

Rosegal Wishlist

 

Dzisiaj przychodzę do Was z listą życzeń ze sklepu Rosegal. Z pewnością mogę stwierdzić, że ze względu na dużą różnorodność i ilość produktów, było to dla mnie dość trudnym wybrać tylko kilka rzeczy.Chcę Wam zaprezentować sześć, które spodobały mi się najbardziej. Pierwsze trzy, to idealny wybór do stworzenia stylizacji boho. Kolejne trzy to świetny wybór, żeby wyglądać świetnie na co dzień. Jak Wam się podobają moje propozycje?Satchel / plecak - Klik / click
Skirt / spódnica - Klik / click

Today I got a short wishlist from Rosegal store for you. Surely I can say that it was hard for me to choose only few things because of diversity and large quantity of pieces. I want to show you six I liked the most. Thirst three items would be perfect to make a boho look. The next three ones would make a stunning casual look. How do you like it?

Shorts / szorty - Klik / click
Bikini - Klik / click


Będzie mi bardzo miło jeśli klikniesz w linki, dzięki temu będę mogła wkrótce wrzucić coś nowego i opisać Ci wrażenia dotyczące sklepu i jakości asortymentu. Chętnie odwdzięczę się tym samym :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger