7/31/2017

Bonprix printed maxi and saphire satchel


Dzisiaj mam dla Was kolejną maxi. Tym razem w drukowany kwiatowy wzór i zdecydowanie idealną na lato.Today another maxi dress. This time with floral print and perfect for summer.


Bardzo mi się podoba jej krój oraz lekkość materiału, który nie prześwituje. Ta jest długa do ziemi. Mam 168 cm wzrostu i zamówiłam rozmiar 32/34. Jednak z pewnością nie polecę tego rozmiaru paniom biuściastym. Co jest dla mnie najważniejsze przy takiej długości sukienki, to fakt, że nie trzeba jej w ogóle prasować. 


I like the shape of the dress and the material which is light but not seen through. This one is floor length. I'm 168 cm tall and it's 32/34 size. But surely I won't recomend this size to busty women. What is the most important in such long dresses is the fact it doesn't need ironing at all.


Powracając do całości, to jak zauważyliście jest ona bardzo minimalistyczna. W upały nie lubię nosić nic ponad to, co niezbędne. Wybrałam jedynie mój nowy szafirowy plecak, okulary z czerwoną powłoką lustrzaną i sandały. To wszystko. Czego jeszcze mi trzeba jak  temperatury przekraczają 35 stopni Celsjusza?


Comimg back to the whole you can see that the set is very minimalistic. I don't like wearing anything more than necessary when it's warm. I chose only my new saphire satchel, spectacles with red mirror coating and sandals. That's all. What else do I need when there are temperatures above 35 Celsius degrees?


Mam nadzieję, że Wam się podoba i zapraszam do komentowania. Zajrzę również do Ciebie jak tylko będzie to możliwe. Cierpliwości. Po prostu korzystam z urlopu. A jak u Was? Byliście gdzieś tego lata?

I hope you like the look and welcome you to leave your opinion in comments. I will go back to you as soon as it's possible. Please be patient. I'm just enjoying the holidays. And how about you? Have you been somewhere?


Dress / sukienka - Bonprix
Sukienki Bonprix
Satchel / plecak - Rosegal
Glasses / okulary - Solano
Sandals / sandały - CCC
Nails / paznokcie - Monika (Lejdis)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger