7/17/2017

Fringed Suede Skirt and Hat


Muszę przyznać, że ciuchy z frędzlami bardzo przypadły mi do gustu. Przez długi czas pozostawałam odporna na ten trend. Taka spódnica jaką otrzymałam w ostatnim zamówieniu z Rosegal marzyła mi się od dawna. Niestety stacjonarnie nie mogłam takiej znaleźć. Były podobne, ale nie było tej idealnej. W końcu jestem zadowolona, że mam to czego chciałam. Pozwólcie, że zaprezentuję Wam tę piękną zamszową spódnicę z frędzlami i wysokim stanem


I have to admit that fringed pieces is something that I like pretty much. For a long time I was resistant to impact of this trend. Such skirt which I got in my latest order from Rosegal was my dream. Stationary unfortunatelly I couldn't get it. There were pieces like this but there wasn't a perfect one. Finally I'm happy to have what I wanted. Let me show you how beautiful this high waist tiered fringed suede skirt is


Jest po prostu idealna. W trakcie składania zamówienia obawiałam się czy rozmiar będzie odpowiedni, po sprawdzeniu w tabeli, czy nie będzie zbyt ciasna. Mam około stu kilku centymetrów w biodrach. Na szczęście rozciągliwość materiału sprawia, że pięknie dopasowuje się do mojej figury. Jakość jest bardzo dobra a materiał dość gruby. Jak sami widzicie na zdjęciach w trakcie chodzenia prezentuje się rewelacyjnie I mogę Was zapewnić, że jest bardzo wygodna. 


It's just perfect. I didn't know while making the order if the size will be ok. I thought it might be little to tight when I checked size chart. I have about forty something inches in hips. Thanks to the elasticity it fits my figure very well. The quality is really good and material quite thick. As you can see in the photos it looks stunning while walking and I can asure you it's very comfortable. 


Reszta garderoby, mogliście już widzieć wcześniej na blogu, utrzymana jest prawie całkowicie w czerni. Zdecydowałam się na krótki top, lenonki, duży kapelusz, ciemnoszarą torebkę z frędzlami i zamszowe botki. Bardzo mi się podoba jak razem się to wszystko komponuje, ale wiem również, że w innych stylizacjach ta spódnica będzie wyglądała równie perfekcyjnie. Jak Wam się podoba?
Tą i inne spódnice z wysokim stanem może znaleć klikając w link.
Miłego tygodnia!


Rest of the pieces you could have seen on my blog some time ago and it's almost all black. I decided on black crop top, windsor spectacles, big hat, fringed dark gray bag and suede boots. I like how it looks together but I know that this skirt will look perfect also with different styled sets. How do you like it?
This and other high wais skirt you can find on the site bu clicking the link.
Have a nice week!
Skirt - Rosegal
Top - Bonprix
Boots / botki - Bonprix
Hat / kapelusz - H&M
Bag / torebka - Bonprix
Spectacles / okulary - Kenchi (Rako Szczecin)
Jewellery / biżuteria - Apart

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger