7/25/2017

Ramones style


Tegoroczne lato nie jest tak gorące jak zwykło być. Nie mówię, że nie ma upalnych i słonecznych dni, ale obok takich mamy również sporo deszczowych i wietrznych. Czasami nosimy typowe letnie zestawy jak szorty i luźny t-shirt a czasami musimy włożyć na siebie nieco więcej.

Te zdjęcia powstały właśnie takiego dnia kiedy pogoda była niepewna. W jednej chwili było pięknie i miło a za chwilę wietrznie i zimno. Niezależnie od tego co nosicie ramoneska zawsze jest dobrym pomysłem jeśli pogoda ma się pogorszyć. Pasuje niemalże do wszystkiego. Tym razem postawiłam na jeansy, kolejny t-shirt z logiem Ramones i trampki. Zabrałam ze sobą również swój karmelowy plecaczek z frędzlami i jedne z moich ulubionych okrągłych okularów. 
Mam nadzieję, że galeria Wam się podoba i mam nadzieję, że przez kolejne dwa tygodnie pogoda będzie ładna, jako, że zaczęłam urlopować. Miłego tygodnia :)


This year our summer is not so warm as it used to be. I don't say there are no warm and sunny days but next to such we also have a lot of rainy and windy ones. Sometimes we wear typical summer sets as shorts and loose t-shirt but sometimes we need to take something more.
This photos were taken on the day with uncertain weather when one minute it was beautiful and nice and the next it was windy and cold. Whatever you wear the perfecto leather jacket is always a good idea to put on when the weather turns cold. It almost match to everything. This time I'm wearing jeans, another Ramones t-shirt and sneakers. I also took my fringed camel satchel and one of my favourite windsor spectacles.
I hope you like the galery and I hope that weather will be good next to weeks as I started my holidays. Have a nive week :)

Click/klik    Click/Klik

Top - Stradivarius
Jacket / kurtka - Rosegal

Satchel / plecak - Rosegal
Jeans - H&M
Sneakers / trampki - Big Star
Glasses / oulary - Kenchi (Rako)
Jewellery / biżuteria - Apart

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger