7/14/2017

Retro Engraving and Fringed Saphire Satchel


Dzisiaj chciałabym Wam pokazać prosty look w moich ulubionych kolorach. Czarno biała mini sukienka i piękny szafirowy plecak to coś co mam dzisiaj Wam do zaprezentowania. Akcesoria również są w podobnej kolorystyce a podoba mi się fakt, że mimo minimalistycznego wyglądu ta stylizacja jest całkiem fajna.

Plecak pochodzi z mojego ostatniego zamówienia na Rosegal i uważam, że to był świetny wybór. Ten plecak jest sporo większy od tego i mogę w nim zabrać dużo więcej rzeczy. Jest dobry jakościowo i wygląda bardzo ładnie. Retro wycięcia i frędzle sprawiają, że wygląda wystrzałowo i oryginalnie. Niestety sprawdzałam dzisiaj na stronie i się wyprzedał, ale może znajdziecie coś dla siebie tutaj - skórzane plecaki.
Mam nadzieję, że Wam podoba się tak samo jak mi i życzę Wam miłego weekendu.


Today I want to show you simple look in my favourite colors. Black and white mini dress and beautiful saphire satchel is this what I got for you. Accessories are also in very same colors and I like it being minimalistic but cool. The satchel is from my latest Rosegal order and it was a great choice. This one is bigger that that one and I can take much more things inside. It is well quality and looks realy nice. The retro engraving and fringes makes it looks so stunning and original. Unfortunately I have checked today and it's sold out but maybe you will find something here - backpack leather.
I hope you like it as I do and wish you have a nice weekend.


Click/Klik     Click/Klik

Dress / sukienka - Dorothy Perkins
Satchel / plecak - Rosegal
Frames / oprawki - Vermari 
Lenses / soczewki - Szajna
Sandals / sandały - CCC

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger