8/06/2017

Leo Maxi by the Sea


To jest maxi, w której wiedziałam, że zdjęcia będę chciała zrobić nad morzem. Jest po prostu cudowna i kobieca. Nadmorska plaża przywodzi mi na myśl naturę i życie, nadruk na sukience jest dziki, więc razem wygląda to po prostu wspaniale.Tym razem sceneria jest tak piękna, że mam dla Was dużo więcej zdjęć niż zazwyczaj.This maxi was that one I wanted to take photos of by the sea. It's just so amazing and femine that I knew it's my must have. The sea side reminds me the nature and life, the print of the dress is wild so it looks just great together. This time the scenery is so beautiful that I have much more photos for you than usually.

Jak już zauważyliście ta sukienka pojawia się na moim blogu pierwszy raz. To kolejna rzecz z Bonprix, z której zamówienia jestem bardzo zadowolona. Jakość jest rewelacyjna, a maxi nie wymaga prasowania. Nadruk nie jest regularny przez co sukienka sprawia wrażenie droższej. Lubię, to jak leży na moim ciele, a długość jest dla mnie idealna. Jedynie odrobinę będę musiała ją zwęzić. Totalnie polecam z czystym sercem zarówno jako ciuch na co dzień jak i na specjalne okazje. Wszystko zależy tutaj od dodatków. Gdybym wybrała inną torebkę i obcasy sprawiłabym, że wyglądałaby bardziej elegancko. Jak Wam się podoba moja wersja?

 
As you can see this dress is on my blog for the first time. It's another Bonprix piece and again I'm realy glad I ordered it. The quality is great and the maxi dress doesn't need ironing. The print is irregular what makes it look more expensive. I like how it lay on my body and the length is ideal for me but I will have to tight it a little.  Overall I totally recomend it as a good piece for casual wear or for occassion. Everything depends on accessories. If I chose differend bag and heels I would make it look more elegant. How do you like my version?
Dress / sukienka - BonprixSukienki BonprixSatchel / plecak - Rosegal
Glasses / okulary - Kenchi (Rako)
Sandals / sandały - CCC

Nails / paznokcie - Monika (Lejdis)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger