8/17/2017

Sporty Chic and Vans Old Skool


Dzisiaj zostawiam Was ze zdjęciami w sportowym stylu  i cieszę się jeszcze pogodą. 
Dzisiejszy look składa się z szortów i żakietu. Do tego biały luźny top i czarne trampki. Całość prezentuje się dość ciekawie i jest komfortowa. 
Today i leave you with photos in sporty style and enjoy the beautiful weather. This look consists of shorts and jacket. White loose top and black trainers to this. Overall looks cool and stays comfortable.


Co do nowości, to dość niedawno kupiłam trampki Vans Old Skool i przyznam, że to są niesamowicie wygodne. Kiedy przeglądałam opinie na ich temat bardzo dużo ludzi skarżyło się, że strasznie obcierają. Sama zdecydowałam się na parę o pół rozmiaru większą niż noszę zazwyczaj, jednak zgodnie z tabelą rozmiarów i początkowo bałam się, że są ciut za duże, ale w trakcie noszenia okazało się, że to było dobre posunięcie. Noga oddycha, buty nie cisną i nie obcierają w ogóle.


Black Vans Old Skool trainers is that what I bought recentlyand I have to admit that those shoes are realy comfortable. While I was searching for opinions a lot of people complained about that the shoes are rubbing. I decided to take a half size bigger than usually but still true to size chart. I thought they might be a little to big but after all I know I made a great decission. My feet can breathe, shoes don't pinch and don't rub at all.
Zestaw jest dość prosty, więc postawiłam na ciekawy warkocz. Zrobiłam go sama, a skoro ja potrafię, to każdy go zrobi. Tutorial znalazłam na Pintereście.

The set is simple so I decided to make some cool braid. I made it on my own. You got to know that if I can do that, you can do it to. I founded the tutorial on Pinterest.


Wiem, że ostatnio jest mnie tu dużo mniej, ale obiecuję, że powoli nadrabiam blogowe zaległości.


I know that lately I'm not so often but  I promise I slowly will prove my blogging.


Jacket / żakiet - Mohito
Top, shorts / szorty - H&M
Bag / torebka - Monnari
Trainers / trampki - Vans Old Skool
Glasses / okulary - Puccini
Earrings / kolczyki, rings / pierścionki - Apart

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger