9/11/2017

Street style look


Hej, dzisiaj chciałabym Wam zaprezentować zwyczajny streetstylowy zestaw. To najlepszy sposób na codzienny spacer. Uwielbiam takie wygodne zestawy. I wiem, że choć nie jest to nic oryginalnego, to wiele z Was również lubi się tak ubierać. Tym razem chciałam pokazać Wam moją nową kurtkę i jeansy z Lidla, które kupiłam za śmieszne pieniądze. Przyznaję, że jestem bardzo miło zaskoczona ich jakością.
Jak już zauważyliście postanowiłam ściąć moje długie włosy. Dzisiaj ścięłam je jeszcze bardziej, a końcowy efekt zobaczycie już niedługo. Uprzedzając pytania nie żałuję. Jest mi teraz o wiele wygodniej. 
Miłego tygodnia!Hi, today I've got for you typical street style look. It's the best way to wear for everyday walk. I love such comfortable sets. And I know that it's not so original but I also know that a lot of us like wearing like that. I would like to show you my new jacket and pair of jeans which I bought for little money in Lidl. I have to tell you that I'm pleasantly surprised by it's quality. 
As you can see I decided to cut off my long hair. Today I cut it much more and you will see how it looks finally soon.  Anticipating the question I don't regret it. It's much more comfortable now.
Have a nice week!Jeans, Jacket / kurtka - Lidl
T-shirt - H&M
Sunglasses / okulary przeciwsłoneczne - Kenchi (Rako)
Belt / pasek - Levi's
Sneakers / trampki - Vans Old Skool
Backpack / plecak - Rosegal

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger