10/09/2017

Ripped Raw Hem Jeans


 Te jeansy to ostatnia z rzeczy przesłanych do mnie z Shein i muszę przyznać, że lubię je tak samo jak wszystko co do tej pory od nich dostałam. Wysoka jakość i elastyczność sprawiają, że wyglądają świetnie. 
Reszta zestawu składa się z rzeczy w czerni, bieli i szarościach. Jedynym kolorem tutaj jest kolor wina Tawny na kapeluszu i szalu. Dzisiaj przeczytałam nadrabiając nieprzeczytane posty na blogu Babooshka Style, że ten kolor jest trendy w sezonie jesiennym tego roku. Robiąc zdjęcia wcale o tym nie wiedziałam i zaskoczyło mnie jakim hitem jest ten kolor. Zawsze lubiłam intensywne kolory myślę, że pasują do mojej karnacji. Jakie kolory nazywacie swoimi? Koniecznie dajcie znać i miłego tygodnia Wam życzę. These jeans is the last thing I got in my latest parcel from Shein and I have to admit that I like it as everything what I got from them. High quality and elasticity make them look so pretty.
The rest of the look is combined from black, white and grey pieces. Only color is tawny port hat and shawl. I read today while reading unseen post on Babooshka Style blog that it's trendy color in fall 2017 season.  While taking these photos I didn't know about it and was surprised how hot this color is now. I always liked such intensive colors, I think they match my carnation. What are your colors? Let me know and have a nice week.Click/klik    Click/klik 

Jeans - Shein
Top - Atmosphere
Bag / torebka - Bonprix
Hat - Aliexpress
Belt / pasek - Levi's
Coat - Shein
Trainers / trampki - Vans Old Skool

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger