4/06/2018

Rose Embroidery Patch Overall Dress


Witam. Nie było mnie znowu przez jakiś czas. Dużo pracy i nauki. Zbyt krótkie dni i niezbyt przyjemne do robienia zdjęć. Kiedy w końcu znalazłam chwilę na sesję, to pogoda obracała się przeciwko mnie i robiło się zimno, padał śnieg lub deszcz. Ale zaczekajcie, już jest wiosna i jestem gotowa, żeby częściej pokazywać Wam kolejne wspaniałe rzeczy, zwyczajne zestawy i sukienki.
Dzisiaj mam dla Was sukienkę ogrodniczkę z haftem w róże. Dostałam ją już jakiś czas temu. Chciałam pokazać ją już wcześniej, jednak było zbyt zimno, żeby zrzucić zimowe ubrania. Sukienka jest urocza i pięknie prezentuje się na sylwetce. To świetne rozwiązanie, żeby zatuszować mankamenty "zimowej" figury. 
Pozdrawiam :)
Hi there. I haven't been for a while again. To much work and study. To short days and not  so pretty to take pics. When finally I got time to make some shots the weather was against. It was cold, snowing or raining. But wait it's Spring right now so I'm ready to show you more amazing things, typical looks and dresses. 
Today I want to show you rose embroidery patch overall dress. I got this some time ago. I wanted to show you this pretty piece but it was to cold to take off winter clothes. The dress is very cute and looks great on sihouette.  It's a great way to hide "winter" overweight.
Greetings :)

Dress / sukienka - Shein
Top - H&M
Boots / buty - Tamaris
Bag / torebka - Masha
Jacket / kurtka - Rosegal

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zachęcam do obserwowania i komentowania! Odwdzięczę się tym samym :)

Copyright © 2016 MAJNIAKI , Blogger